Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Champ] Lee Sin vs Jayce vs Gragas vs Syndra - ciężki wybór ...


icammm

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam . Pozwólcie,że przejdę do sedna sprawy :3 Otóż ... Nie mogę zdecydować się kogo kupić :< Lee Sin,Jayce,Gragas czy Syndra ? Dotychczas dobrze grało mi się Zedem,Nidalee (są to moje mainy) . Mam 23 level czyli Masteries nie są pełne . Z runami tak samo (mam bodajże 5runek po 0.95ad). Pozycja ? Obojętnie z wyjątkiem supporta i jungli .Jeszcze takie pytano nie związane z championami,dam radę zrobić jungle Lee Sinem z niepełnymi runami i Masteries ? Proszę o pomoc :)

Opublikowano

Polecam Lee Sin'a

Plusy :
+ mobilny
+ doskok
+ odskok
+ szybka jungla

+ dobry do counter jungli
+ wykopanie
+ tarcza
+ ma energię zamiast many
+ dobre ganki

Minusy :
- jak gramy na lini to trudno trafic z Q jeżeli przeciwnik stoi za minionami

Tak dasz radę junglę z niepełnym masteriesami i runami.

Opublikowano

Jayce. Posiada 6 spelli. Możesz nim się robić pod adc lub pod zwykłego ad. Nie jest papierem, można składać na niego itemy z hp i bardzo dobrze bije. Na renkedy jest w sam raz, bo nie jest banowany, a jego q robi sieke. Łatwa farma. Dobre skille, przydatne w TFach.

2ufgk6u.png

Opublikowano

Chyba Lee kupię . Grałem dzisiaj 2 mecze w jungli jako Khazix,a później Warwick . Szło dobrze . Potrzebowałem hard pulla ale było okej.A co myślicie o Gragasie i Syndrze ? (na 90% kupuję LeeSina)

Opublikowano

Gragas. Jeżeli ładnie się zfarmisz + będziesz dominować swoją linie i innym pomagać za pomocą ulta. Bo jak napisałem ult jest Aoe + Wybija w rogi lub do Ciebie, zależy od Ciebie jak rzucisz Ulta. Zazwyczaj Gragas jest dobry w tf wystarczy że użyje "Q->R->E" I mają 10-30% HP. Przy 500-600 ap wyciągniesz z ulta 700. :)

 

  • Aoe Ult.
  • Aoe Skille z "Q" / "E".
  • Dodatkowe AD
  • Regeneracja many i zdrowia za pomocą skilla "W"
  • System Escape
  • Dobre Combo
  • Dobra mobilność
  • Dobre ulti do inicjacji tf

13315.png

Bo kochać można jedną osobę, i niezależnie od sytuacji powinieneś o Nią walczyć

Mój kochany skarb.

Opublikowano

Polecam Jayce:

+hybryda melee/range

+harass z dużym zasięgiem

+mobilny

+burst

+dobrze sobie radzi z większością przeciwników na linii

+mocny przez wszystkie fazy gry

+aoe dmg

+mocny przez wszystkie fazy gry

Bóg to twoje sumienie

Opublikowano

Lee Sin - 3

Jayce - 2

Gragas - 1 .

Poczekam do nowej rotacji .

 

//

Co sądzie o Shaco ? Można nim na linii grać ?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...